Wspomóż Parowozownię Gniezno

Jako stowarzyszenie od lat zajmujemy się pracą na rzecz Parowozowni Gniezno - staramy się ją popularyzować i rewitalizować. Powiększamy naszą ekspozycję, a także chronimy obiekt przed dalszą dewastacją. Tworzona przez nas grupa wolontariuszy-zapaleńców w miarę możliwości na co dzień dba o teren, wykonuje samodzielnie prace przy ekspozycji i wyposażeniu, a latem oprowadza turystów, co ilustrują poniższe zdjęcia.

Oprowadzanie turystów Prace nad eksponatami Pozyskujemy eksponaty 
     

Obecnie działalność Parowozowni Gniezno jest finansowana głównie ze składek członków stowarzyszenia, prowadzonej odpłatnej działalności, otrzymywanych dotacji na organizację imprez oraz darowizn od osób fizycznych. Każda, nawet najdrobniejsza pomoc pozwala nam działać w większym zakresie. Wszelkie środki, jakie trafają na konto stowarzyszenia zgodnie ze statutem muszą być wydatkowane wyłącznie na cele statutowe.

 

Osoby chcące wesprzeć nas finansowo w realizacji zadania odnowy parowozowni i jej zabytków uprzejmie prosimy o kierowanie przelewów o tytule "wpłata na realizację celów statutowych stowarzyszenia" na poniżej wymienione konto:

Numer konta stowarzyszenia w Alior Banku:
07 2490 0005 0000 4530 1462 8429

Parowozownia Gniezno
ul. Składowa 1, 62-200 Gniezno


Osoby i organizacje chcące wesprzeć naszą działalność w inny sposób prosimy o kontakt pod adresem e-mail: kontakt@parowozowniagniezno.com

Galeria zdjęć